Analiza i Pielęgnacja

Szczegółowo analizujemy stan Twojej skóry, aby zaplanować jak najlepszy, dla niej, plan zabiegowy i pielęgnacyjny

zobacz nasz cennik

Analiza typu cery oraz dobór zabiegów i pielęgnacji domowej

Jest to usługa, na którą najlepiej umówić się w pierwszej kolejności, zanim rozpoczniemy jakiekolwiek działania na skórze.

Przed rozpoczęciem pracy ze skórą wykonujemy dokładny wywiad i analizę cery pod lampą wooda, w lampie powiększającej oraz dokumentację zdjęciową.

Po tak wykonanej analizie możemy rozpocząć planowanie zabiegów oraz ustalić co należy stosować w domu do pielęgnacji.

Analiza typu cery w DermaZone

Dzięki takiemu postępowaniu, mamy pewność, że klient nie szkodzi sobie w domu niewłaściwymi kosmetykami lub ich nadużywaniem albo czasem zaniedbaniami pielęgnacyjnymi, a zabiegi będą celowane dokładnie w potrzeby skóry.

W DERMAZONE proponujemy produkty, które mają dobre znaczenie dla Twojej skóry. Są przebadane, sprawdzone a ich stosowanie ma sens. To stwierdzenie może wydać Ci się dziwne, ale uwierz mi, wiele rzeczy które nakładamy na naszą skórę w dzisiejszych czasach są czasem bez sensu, a czasem nawet gorzej, mogą jej szkodzić.

Pielęgnacja cery

Główną markę, którą polecamy do pielęgnacji domowej to marka DERMAVIDUALS (DV). Jest to marka stworzona przez korneoterapeutów, czyli osoby które zajmują się warstwą naskórka, dokładnie tą warstwą skóry w której kosmetyki wykazują największe działanie.

DV różni się głównie od innych marek swoją strukturą DMS, która maksymalnie przypomina naturalne struktury w skórze, a do tego nie posiada w swoich składach popularnych emulgatorów, zapachów oraz składników filmotwórczych. Kolejną różnicą jest możliwość dokładnego dobrania składu kremu do Twojej skóry.

Kosmetyki do pielęgnacji cery

Są to kosmetyki personalizowane, czyli takie które jesteśmy w stanie idealnie dostosować konsystencją i składem do potrzeb Twoich i Twojej skóry. Krem ze składnikami aktywnymi ostatecznie zostaje wymieszany na miejscu w salonie po obejrzeniu stanu cery.

Marka ta daje super rezultaty, ponieważ ze względu na swoją strukturę, pozwala skórze pracować zgodnie z jej fizjologią, nie tworzy na niej warstwy oddzielającej jej od środowiska zewnętrznego, pogarszając tym jej funkcjonowanie w dłuższej perspektywie czasu.

Pielęgnacja skóry

W swojej ofercie posiadamy, również szeroką gamę innych sprawdzonych kosmetyków, w różnych przedziałach cenowych, które nasze klientki pokochały. Pomagamy Ci je odpowiednio dobrać, aby to nie był przypadkowy wybór, na podstawie wyglądu opakowania, czy bajecznych opisów na etykiecie, a celowany produkt w zapotrzebowanie skóry.

Zabiegi wykonujemy głównie na polskiej marce Yonelle lub amerykańskiej PCA. Posiadamy również sprzęt wspomagający np. lampę LED, mikrodermabrazję, kawitację, dermapen, rollery, które służą do zwiększania efektywności zabiegów. Współpracujemy ze specjalistami od zabiegów laserowych (o laserach czytaj w osobnej zakładce ZABIEGI LASEROWE).

Zabiegi pielęgnacyjne cery

Główne problemy jakimi się zajmujemy:

  • odbudowa płaszcza hydrolipidowego (czyli poprawa nawilżenia i natłuszczenia skóry)
  • regulacja keratynizacji naskórka (odblokowanie zatkanych gruczołów łojowych, porów, szorstkość, nierówna struktura)
  • przebarwienia
  • stany zapalne/trądzik
  • utrata jędrności
  • rozszerzone naczynia krwionośne
Kosmetyki do pielęgnacji

Cennik

Analiza i Pielęgnacja
Szczegółowa analiza stanu skóry (zawiera opis stanu skóry, plan na zabiegi, propozycję kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz rozpiskę czynników szkodzących i sprzyjające jej z Twojego dnia codziennego)
150zł
Zabiegi na twarz (dobrany do rodzaju skóry)80-190zł