Wizaż

Tworzymy makijaż, który pokochasz, używając naszej unikalnej palety kolorów, faktur i pigmentów, aby dopełnić Twoją urodę.

zobacz nasz cennik

Makijaż okolicznościowy

Wykonasz u nas makijaż okolicznościowy na każdą okazję. Naszym głównym celem jest idealne dostosowanie się do preferencji klienta. Chcemy byś czuła się pięknie i wyjątkowo w ważne dni Twojego życia, a makijaż wykonany przez nas, był ich wspaniałym dopełnieniem.

Jesteśmy dobrze przeszkoloną kadrą. Pracujemy na sprawdzonych i znanych markach makijażowych (m. in. Tarte, Smashbox, Too Faced, Make Up For Ever, Este Louder, The Balm, Kryolan)

Makijaż okolicznościowy w DermaZone

Jak przygotować się do makijażu?

Jeśli masz cerę problematyczną, a zależy Ci na jak najlepszym efekcie, koniecznie zgłoś się do nas znacznie wcześniej przed umówioną wizytą. Doradzimy Ci jak pielęgnować cerę w domu, albo wykonamy zabieg który poprawi jej stan i przygotuje do makijażu. Odległość wizyty konsultacyjnej od ustalonego terminu na makijaż jest zależna od stanu Twojej cery.

Kosmetyki do makijażu

Jeśli posiadasz nieduże zaburzenia, typu łuszczące skórki, wystarczy około tydzień, 2 tygodnie. Im większe problemy tym czas potrzebny do poprawy będzie dłuższy.

Przed makijażem warto też wykonać regulację i czasem depilację wąsika.

Przygotowanie do makijażu

Cennik

Wizaż
Makijaż okolicznościowy75min130zł
Makijaż ślubny90min150zł
Makijaż próbny ślubny90min150zł
*makijaż w niedziele lub Święta 20% drożej