O Mnie

Zarezerwuj bezpłatną konsultację już dziś i dowiedz się, jak możesz cofnąć czas!

umów się na spotkanie
a

mgr Mariola Worwa

Kierunek kosmetologia ukończyłam na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie w 2013r. Od tego czasu cały czas aktywnie działam w branży beauty. Uczestniczę w kongresach kosmetycznych, licznych szkoleniach, czytam czasopisma oraz literaturę związaną z tym tematem, a co najważniejsze, cały czas wykorzystuję zdobywaną wiedzę w swoim gabinecie. W 2016r. stałam się również absolwentką prestiżowego Collegium Cosmeticum w Toruniu, gdzie mogłam czerpać czysto praktyczną wiedzę od fachowców z kosmetologii oraz dziedzin pokrewnych. Jestem również absolwentką Akademii Dietetyki w Krakowie. 

b

Od samego początku przygody z kosmetologią, uważałam, że nasza skóra to integralna część całego ciała, a jej stan uzależniony jest od ogólnego stanu organizmu. W takcie kiedy rozpoczynałam studia, ten kierunek myślenia był jeszcze mało popularny i niepropagowany. Natomiast dzisiaj już wiemy na pewno, że na wygląd naszej skóry mają wpływ takie czynniki jak stan umysłu, ilość stresu, wysypianie się, ogólny stan zdrowia, to co zjadamy, czynniki zewnętrzne na jakie naszą skórę codziennie narażamy oraz czynniki genetyczne.

c

Skóra nie jest tylko pokrywą naszego ciała, która ma oddzielić środowisko wewnętrzne od zewnętrznego. To organ, który nieustannie przekazuje bodźce do środka organizmu, komunikuje się z wnętrzem organizmu, a wszelkie zaburzenia wewnętrzne w organizmie, często objawiają się właśnie na skórze na zewnątrz, różnego rodzaju niedoskonałościami.

e

Jak już zdążyła/eś się zorientować moje podejście do skóry nie jest czysto kosmetologiczne :-D Mocno to zawsze podkreślam, że dbanie o skórę to po prostu dbanie o SIEBIE. Dużo dużo więcej korzyści przyniesie dla Ciebie ograniczenie stresu, wyspanie się i zadbanie o dobre regularne posiłki niż kupienie drogiego kremu. Co nie oznacza, że drogi krem nie będzie dobry i nie przyniesie Ci korzyści i przyjemności podczas jego stosowania :)

d

Pamiętaj nałożenie kremu, nie dostarczy jej odpowiedniej ilości snu do regeneracji, czy nie wyhamuje stanów zapalnych powodowanych np. złym stanem jelit czy przewlekłym stresem. Dlatego zwróćmy uwagę na to by zaczynać pracę ze skórą z naciskiem na czynnik, które mogą w niej te zaburzenia powodować! A ja właśnie jestem od tego by na te czynniki zwrócić Twoją uwagę i ułatwić pracę skóry w tych niełatwych dla niej czasach :) dzięki takiemu podejściu w połączeniu z odpowiednimi zabiegami i kosmetykami możemy uzyskiwać wspaniałe efekty, wyglądać i czuć się dobrze :)

e

Moje podejście do tematu kosmetyki już znasz, a dokładnie to czym się zajmuje i jakie usługi wykonuje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam Cię do odwiedzenia mojego profilu na Facebook i Instagram, gdzie zobaczysz co dzieje się na bieżąco w salonie. Zapraszam do zaglądania.