Makijaż Mineralny

Najzdrowszy makijaż jaki możesz zafundować swojej skórze.

zobacz nasz cennik

Makijaż mineralny różni się od tradycyjnego tym, że nie tworzy na niej warstwy mieszaniny przeróżnych składników niekoniecznie dla niej dobrych. Charakteryzuje się lekkością, naturalnością oraz pozwala skórze pracować zgodnie z jej fizjologią.

Jest to typ makijażu, który bez obaw, możesz nakładać codziennie na skórę i nie wybierać między tym co dla niej dobre i zdrowe, a tym co tylko ładnie wygląda, ale nie ma z tego korzyści.

Makijaż Mineralny DermaZone

Stworzony jest wyłącznie ze sproszkowanych minerałów. Prostota jego składu, daje pewność że dzięki wybraniu tej metody makijażu, znacznie ograniczysz ilość chemicznych składników nakładanych na cerę.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów polskiej marki mineralnej ECOLORE.

Kosmetyki do makijażu mineralnego

Co dla Ciebie oferujemy w naszym salonie?

  • dokładny dobór kolorystyki produktów do Twojej urody i koloru skóry
  • wykonanie demonstracyjnego makijażu mineralnego
  • naukę makijażu na produktach mineralnych
Dobór kosmetyków do koloru skóry

Czy produkty mineralne mogą wysuszać skórę?

Przy dobrze dobranej pielęgnacji, produkty mineralne nie wysuszają skóry. Uczucie suchości może wystąpić na początku ich stosowania, jeśli wcześniej używałaś produktów płynnych, które dawały pozorne uczucie nawilżenia. Dobrze pracująca skóra powinna wytwarzać naturalnie tyle sebum, aby czuć komfort.

Produkty mineralne

Czy są dla każdego?

Produkty mineralne nadają się dla każdego typu cery, natomiast prezentują się różnie na różnych typach skóry. Dlatego jeśli jesteś zainteresowana, a nie do końca wiesz czy to dobry wybór dla Ciebie, przyjdź i przetestuj je na własnej skórze :)

Makijaż Mineralny do każdego typu cery

Czy na podkład mineralny należy nakładać jeszcze puder?

Nie. Podkład mineralny daje od razu krycie i nie trzeba go już zasypywać innymi produktami, chyba że masz cerę mocno wymagającą, np. bardzo się przetłuszcza, można połączyć go dodatkowo z pudrem matującym.

Stosowanie makijażu mineralnego

Cennik

Makijaż Mineralny
Makijaż pokazowy
60min90zł
Nauka makijażu mineralnego150min200zł
Dobór produktów (przy zakupie)15min0zł